Портфоліо

На цій сторінці ви можете ознайомитись з прикладами робіт, виконаних нами в різних промо напрямках.

Фірмовий стиль

Деякі приклади логотипів розроблених
для діючих брендів.

Розроблені бренди в рамках співпраці з РА “А-Груп”

Плакатна, в тому числі рекламна продукція

Реклама на автомобілі.

 В стислі терміни підготовлено різних макетів більше ніж на 20 авто в рамках співпраці з РА “Наш Стиль”

Здійсненно фотографування більше 40 концертів колективів Українського Радіо. 

Підготовлена і виготовлена серія фотоколажів “Мистецькі історії”. Потійно діюча експозиція в Будинку звукозапису Українського радіо

Для інтерьєру.

Для збільшення натисніть на зображення

Наружна реклама.

Поліграфічна продукція

Для збільшення натисніть на зображення

Візуальні рішення для упаковок продукції, в тому числі кондитерської та харчової

На протязі декілька років (2011, 2012, 2013) ми проводили фотозйомку дітей в процесі гри з іграшками, для подальшого використання фотографій в створенні рекламної продукції POP та POSM матеріалів для понад 30 брендів, серед яких Crayola, Mega Bloks, Animals Only, BeBeLino, Zhu Zhu Pets, Nancy, Nenuco, Ben 10, Schleich, YatMing, Carrera, Revell, Piko, Bontempi, Groun Up, Piatnik, Disney Plush, AniMagic, Charmies, Disney Fairies Jakks, Real Construction, Sylvanian Families, Chatimals, Mighty Beans, Gomu, Pheneas & Ferb.

У числі новинок 2012 року - EasyScience, Xia-Xia, Mondo, Woodyland, Trash Pack, Smasha-Balls, John, Hobbit, Five Stars, Fashion Angels.

Замовник, група компаній «Паритет-Сервіс» - яка є найбільший дистриб'ютор дитячих іграшок провідних світових виробників на ринку України.

Торгове обладнання

Торговельне обладнання використовується для викладки, зберігання та продажу товарів. Кінцева мета застосування торгового обладнання - реалізація продукції. Обладнання поділяють на дві групи: виставкове обладнання (англ. Display) та устаткування для автоматизації торгівлі (англ. Dispenser). Виставкове обладнання являє собою спеціалізовану меблі або обладнання для магазинів, торгових відділів, і є основним інструментом мерчендайзингу і дизайну інтер'єру торгових приміщень. Вітрина, холодильне обладнання для продуктів, прилавок, стелаж і економпанелі з навісними елементами - типовий приклад виставкового обладнання. Устаткування для автоматизації торгівлі включає в себе касові апарати, вагове обладнання, обладнання для штрих-кодування, антікражевие системи і т. п. До окремого виду торгового обладнання можна віднести торгові модулі (острівці) - відокремлені відділи, міні-магазини, розташовані, як правило , в торгових центрах.

Деякі сторінки каталогу торгового POP та POS обладнання розробленного за 8 років плідної співпраці з компанією “Атіла ЛТД”

Написати листа

Авторськй нагляд. Робота з партнерами.

Ми здійснюємо технологічну підготовку, опрацювання, розрахунок і розміщення замовлень 

на розробку сайтів та виготовлення друкованої продукції розробленної нашими фахівцями. 

Накопичені за роки роботи зв'язки та досвід 

відкривають перед нашими клієнтами 

широкі можливості з виробництва рекламної продукції.

Ви можете замовити у нас поліграфічну продукцію 

будь-якого типу, а ми зробимо все необхідне для того, щоб виконати її якісно!

Всі права захищені законом України. © Юрій Прияцелюк 2010

Використання матеріалів сайту в комерційних цілях можливо виключно з письмового дозволу. При використанні матеріалів сайту інтернет-виданнями, обов'язкове пряме, активне гіперпосилання, що індексується пошуковими системами і вказує на головну сторінку сайту http://design.yudgyn.com


Design by Yun&Yuna Art Studio