Політ крізь хмари

Вітаємо вас на веб сайті Yun&Yuna Design

Художньо-проектна діяльність по напрямкам.

Графічний дизайн

Наша художньо-проектна діяльність – це створення гармонійного візуально-комунікативного середовища, що ефективно впливає на розвиток компаній та їх брендів. 

Графічний дизайн вносить інноваційний вклад в розвиток соціально-економічної та культурної сфер життя, сприяючи формуванню візуального ландшафту сучасності.

Ми відносимо графічний дизайн до числа художніх і фахових дисциплін, що фокусуються на візуальній комунікації. 

Для створення і комбінування символів, зображень або слів ми використовуєм різноманітні методики, мови образотворчого мистецтва і техніки, з метою сформувати візуальний образ ідей і послань, для досягнення кінцевого результату.


Графічний дизайн можна класифікувати за категоріями вирішуваних завдань.

Фірмовий стиль

Ключові елементи і розробка фірмового стилю

Головним завданням творця при розробці логотипу і фірмового стилю бренду є формування єдиного, цільного і логічного способу, який органічно об'єднає назву, позиціонування, стратегію бренду. Ефективність фірмового стилю залежить від декількох факторів, з'єднання яких в потрібному ключі дає позитивний ефект. Значення деяких: ідеологія, основні характеристики, стилістика бренду. Формування стилю неможливо без визначення системи візуальних даних, які в подальшому будуть тиражуватися на поліграфічну і рекламну продукцію, ділову документацію, вивіски та інші носії.

Назва бренду. 

Саме за назвою марки споживач ідентифікує бренд. Оригінальна, неповторне назва бренду є найпотужнішим маркетинговим інструментом компанії. Саме від імені бренду слід відштовхуватися при розробці фірмового знака (логотипу) і всього фірмового стилю майбутнього бренду.

Логотип бренду. 

Це один з найважливіших ідентифікаторів марки, найлаконічніший образ, органічно поєднує найбільш важливі дані про бренд. Логотип як основний елемент фірмового стилю зумовлює вектор розвитку всієї візуальної стратегії бренду.

Кольоровий код.
Фірмові кольори, гармонійно об'єднані в єдину палітру, служать для створення і подальшого збереження фірмового стилю. Вони роблять бренд впізнаваним в будь-якому візуалізованому просторі.

Унікальна графіка.
Фірмова графіка дозволяє створювати, підтримувати і просувати фірмовий стиль компанії в будь-який просторової або інформаційному середовищі. Графіка допомагає без слів розкрити характер, донести суть бренду, його ідеологію і філософію.

Приклади логотипів розроблених для діючих брендів

Книжкове оформлення

Оформлення книги – один з етапів підготовки рукопису до видання, а також результат цієї діяльності. 

У нас оформлення книги розробляє арт-директор, а проектує верстальник і технічний редактор.

Часто з оформленням книги тісно пов'язані поняття типографіки, процеси верстки і редагування. 

У наші дні більш популярні терміни «книжковий дизайн» або «дизайн книги».

У зв'язку з появою сучасних принтерів стало можливо випускати книги маленькими накладами, навіть одиничними. Стало модно робити фотокниги.

Фотокниги

Немає часу створити фотокнигу? - Доручіть це нам!

Відправляйте нам свої фото і ми створимо для вас фотокнигу. В середньому на 20 сторінок ми можемо розмістити від 20 до 200 фото, оптимальна кількість - 50 фотографій. 

Наприклад, якщо Вам необхідно розмістити в фотокнизі 100 фотографій, то розмір Вашої книги складе 40 сторінок.

Для замовлення макету книги треба викласти архів з фотографіями на будь-який файлообмінник і надіслати нам посилання (на info@yudgyn.com.ua або заповнити форму на сторінці http://photo.yudgyn.com.

Скільки це коштує?

Вартість послуги верстки - 50 грн. / сторінка + дизайн обкладинки та суперобкладинки. Таким чином мінімальна вартість складання макета фотокниги нашими фахівцями становить 1500 грн. (за фотокнигу на 20 стор). Якщо ж Вам необхідний індивідуальний дизайн, передбачається велика робота з текстами та ретуш фотограиій - вартість розраховується індивідуально відповідно до складності роботи.

Дизайн поліграфічної продукції

Поліграфічний дизайн

Нашим завдання є розробити дизайн таким чином, щоб забезпечіти легкість сприйняття на друкованому носії. Поліграфічний дизайнер повинен знати, на якому носії буде представлений готовий макет, які процеси пройде макет, перш ніж готовий продукт вийде в світ.

Основні етапи для отримання поліграфічної продукції

Плакатна продукція, в тому числі рекламні плакати

Плакат

Помітне оголошення (в тому числі великоформатне зображення), афіша,  зроблене в рекламних, агітаційних, інформаційних або навчальних цілях. У сучасному дизайні плакат сприймається як «чітка візуальна формула, повідомлення, призначене сучасникові для висновків і конкретних дій», відображає певний рівень графічного дизайну та інформує про предмет комунікації.

Плакат має бути видно на відстані, бути зрозумілим і добре сприйматися глядачем. У плакаті часто використовується художня метафора, яка супроводжується коротким текстом, різномасштабні фігури, зображення подій, що відбуваються в різний час і в різних місцях, контурне позначення предметів. Для тексту важливим є шрифт, розташування, колір. У плакатах використовується також фотографія в поєднанні з малюнком і з живописом.

Візуальні рішення для упаковок продукції, в тому числі кондитерської та харчової

Упаковка

Оформлення упаковки є однією з необхідних умов успішного продажу майже будь-якої продукції. Призначається для збереження предметів і їх властивостей після виготовлення, а також для зручності транспортування. У більшості випадків є одним з носіїв реклами товару, обов'язково несе на собі інформацію про вміст і способ використання та інші можливості (про логістику поставки, підтвердження справжності вмісту). Індивідуальна упаковка може бути об'єднана з пристроями дозування і нанесення (дозатори, пензлики, і т. П.)

Сайт візитка

Сайт-візитка – невеликий сайт, як правило, складається з декількох веб-сторінки і містить основну інформацію про організацію, приватну особу, компанію, товари або послуги, контактні дані.


Лендінг 

Landing page – містить інформацію про товар або послугу. Використовується для посилення ефективності реклами, збільшення аудиторії, email-розсилок і рекламних кампаній в пошукових системах. Головним завданням таких сторінок є спонукання відвідувача до цільової дії.


Корпоративний сайт

Веб-сайт – система електронних документів яка належати приватній особі або організації і доступна в комп'ютерній мережі під загальним доменним ім'ям.


Інтернет портал

Інформаційний сайт, що надає різні інтерактивні Інтернет-сервіси: електронна пошта, стрічка новин тощо, які працюють у рамках єдиного сайту, і виконують функції пошуку. Кількість користувачів-відвідувачів, буде постійно поповнюватися та збільшуватися.


Інтернет магазин

сайт, з якого можна вибрати та замовити потрібний товар чи послугу. Інтернет-магазин перш за все передбачає грошові розрахунки на відміну


Редизайн сайтів

Веб-сайт – це інструмент бізнесу, а тому в жодному разі не можна зневажати модернізацією й редизайном сайту.

Найчастіше редизайн сайту проводиться в комплексі з його просуванням, але редизайн може бути й самостійною процедурою.

Візуальний стиль телевізійних передач і інших продуктів ЗМІ

Ми беремо участь у створенні телевізійного проекту "Путівник прочанина” (плейлист) , де робимо оригінальні малюнки та начерки для створення анімації. Також разом з творчою группою програми ми подорожуємо храмами різних міст і робим фотолітопис для видання “Український Альманах”.

Дизайн POSM та POP, POS торгового обладнання.

Ми маємо великій досвід в розробці POSM - це рекламні носії та матеріали в місцях продажів, які стимулюють відвідувача на швидку покупку: листівки, воблери, шелфтокери, мобайли, постери, стікери та ін.

Торговельне обладнання використовується для викладки, зберігання та продажу товарів. Кінцева мета застосування торгового обладнання - реалізація продукції. Обладнання поділяють на дві групи: виставкове обладнання (англ. Display) та устаткування для автоматизації торгівлі (англ. Dispenser). Виставкове обладнання є основним інструментом мерчендайзингу і дизайну інтер'єру торгових приміщень. Вітрина, холодильне обладнання для продуктів, прилавок, стелаж і економпанелі з навісними елементами - типовий приклад виставкового обладнання. Устаткування для автоматизації торгівлі включає в себе касові апарати, вагове обладнання, антікражевие системи і т. п. До окремого виду торгового обладнання можна віднести торгові модулі (острівці) - відокремлені відділи, міні-магазини, розташовані, як правило, в торгових центрах.

Ключовий елемент візуальної комунікації

Форма промоутера

Поширені види POS-матеріалів розташованих в місцях викладки:

Шелфтокер - Смужка з твердого картону або пластику, з назвою бренду або фірми-виробника продукції. Розміщуються на полицях, поруч з групою товару, і маркують весь спектр продукції даного бренду

Воблер, як правило, має пластикову гнучку ніжку, на яку прикріплюється до POS-терміналу або торгової стійці. Іноді вирубується без ніжки, і навішується на рекламований або продається виріб.

Стоппер - невелика конструкція, яка приваблює покупця на місце продажу конкретного товару і виконує первуюно функцію реклами - заволодіти увагою покупця. Надалі ключову роль має відіграти сама реклама.

Написати листа

Авторськй нагляд. Робота з партнерами.

Ми здійснюємо технологічну підготовку, опрацювання, розрахунок і розміщення замовлень 

на розробку сайтів та виготовлення друкованої продукції розробленної нашими фахівцями. 

Накопичені за роки роботи зв'язки та досвід 

відкривають перед нашими клієнтами 

широкі можливості з виробництва рекламної продукції.

Ви можете замовити у нас поліграфічну продукцію 

будь-якого типу, а ми зробимо все необхідне для того, щоб виконати її якісно!

Всі права захищені законом України. © Юрій Прияцелюк 2010

Використання матеріалів сайту в комерційних цілях можливо виключно з письмового дозволу. При використанні матеріалів сайту інтернет-виданнями, обов'язкове пряме, активне гіперпосилання, що індексується пошуковими системами і вказує на головну сторінку сайту http://design.yudgyn.com


Design by Yun&Yuna Art Studio