Про нас

Філософія Y&Y Design.

Філософія роботи Y&Y Design відображена в нашому слогані: 

Політ крізь хмари! 

Захоплення, з яким ми підходимо до кожного проекту, і пристрасть, з якою проекти виконуються, дозволяють нам легко і оригінально виконувати завдання різної складності. При цьому клієнт завжди відчуває нашу підтримку і участь на всіх етапах проекту. 

Ми завжди поруч, коли це потрібно!

Команда Y&Y Design.

Команда Y&Y Design працює в напрямку розробки і реалізації концепцій візуальної комунікації для промо: ATL, BTL, WEB, PR. Роботи наших фахівців в напрямку POSM мають дуже гарний зворотний зв'язок від наших клієнтів.

Фахівцями Y&Y підготовлені і опубліковані різні матеріали, книги, фото-книги, присвячені багатьом Культурним подіям в місті Києві 2010-2012 років. З 2012 по 2017 роки нами зроблено 15 книг з серії “Літопис музикальних колективів Національної Радіокомпанії України”. В 2016 році ми розробили перший фото-альманах, який розповідає про українську культуру, про виконавців класичної музики: Національний симфонічний оркестр, Оркестр народної і популярної музики, Академічній хор ім. П. Майбороди Українського радіо. 

Ми висвітлювали у мережі інтернет події спільного проекту Національної радіокомпанії і Національної телекомпанії України “Мистецькі історії”. 

Ми беремо участь у створенні телевізійного проекту "Путівник прочанина”, який покликаний через розповіді про особливості святих місць і їхнє минуле, осягнути й історію України, в яку вони вплетені. Разом з творчою группою програми ми подорожуємо храмами різних міст і конфесій, куди, як на прощу, приїздять й інші віряни.

Є більш ніж 40 книг, які були опубліковані Yun&Yuna і виготовлені спільно з партнерами.

Фахівці Y&Y Design.

Фахівці нашої компанії мають художню освіту, великий досвід роботи як на стороні клієнтів так і на боці агентств. Ми знаємо, як це важливо виконання терміну замовлення для задоволення клієнта. Наші фахівці мають реальний досвід роботи з міжнародними брендами, які вони також мають особистий прогрес в тому числі на міжнародному рівні. Це гарантує професійний підхід і активну участь в усіх процесах проектів для наших клієнтів.

Y&Y активно співпрацює з відомими в світі художниками. 

Євдоким Перевальський – майстер мистецтва в Каталонії (Іспанія), член Спілки художників України http://www.perevalsky.com

Андрій Верещагін – майстер мистецтва в Росії, засновник Систематизму - нова хвиля в сучасному мистецтві. http://systematismart.com

Нашою головною метою є реалізація потенціалу команди Y&Y в великих проектах, якими будуть пишатися клієнти і споживачи. 

Наше партнерство означає творчий, професіоналізм і працьовитість, 

які завжди спрямовані до успіху!

Зроби крок на світло, крізь хмари!

Написати листа

Всі права захищені законом України. © Юрій Прияцелюк 2010

Використання матеріалів сайту в комерційних цілях можливо виключно з письмового дозволу. При використанні матеріалів сайту інтернет-виданнями, обов'язкове пряме, активне гіперпосилання, що індексується пошуковими системами і вказує на головну сторінку сайту http://design.yudgyn.com


Design by Yun&Yuna Art Studio